Main Menu

Dieta genetyczna

VEGA MEDICA we współpracy z prof. dr hab. n. med. Ewą Stachowską - Dietetica, oferują unikalny na polskim rynku system opieki dietetycznej opartej na trzech filarach:

 

  • wiedzy - poprzez stosowanie programów żywienia opartych na wynikach badań naukowych
  • indywidualizacji - poprzez dobieranie diety zaspokajającej aktualne i przyszłe potrzeby pacjenta
  • innowacyjności - dzięki wykorzystaniu badań genetycznych do precyzyjnego ułożenia diety

Każdy z nas jest inny, a więc każdy ma trochę inne potrzeby i wymagania. Przez uwzględnienie indywidualnego "wzorca żywienia", charakterystycznego dla każdego z nas, jesteśmy w stanie uzyskać lepszy i trwały efekt.

Najważniejsze z nich:

  • poprawa zdrowia i zmniejszenie ryzyka poważnego zachorowania
  • przywrócenie i utrzymanie prawidłowej masy ciała
  • poprawa witalności
  • przedłużenie życia
  • poprawa wydolności i kondycji

Nasza usługa jest inna od wszystkich znanych na polskim rynku systemów dietetycznych, jest bowiem połączeniem wiedzy dietetyka z informacjami uzyskanymi z badania wybranych genów, co pozwala na wprowadzenie prawdziwie zindywidualizowanej opieki dietetycznej.

dieta genetyczna vegamedicaDieta genetyczna, dzięki precyzji badania, pozwala ustalić, które składniki odżywcze są dla danej osoby wskazane, a które należy wykluczyć. Tym samym umożliwia  indywidualnie dobieranie składników pokarmowych w ilościach i proporcjach najwłaściwszych dla Państwa organizmu. Dieta genetyczna jest idealnym rozwiązaniem dla osób, u których zawiodły klasycznie tworzone diety, ze względu na brak możliwości ustalenia faktycznej przyczyny trudności w przywróceniu i utrzymaniu właściwej masy ciała.

Została stworzona z myślą o osobach z Europy środkowej, jako efekt przebadania reprezentatywnej grupy osób w populacji środkowoeuropejskiej.

Genetyczna metoda ustalania diety jest efektem pracy zespołu naukowego z Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, który pracował pod nadzorem prof. Ewy Stachowskiej. Metoda ta została w 2013 roku przyjęta jako wniosek o patent naukowy.

Więcej informacje można znaleźć na stronie www.dietetica.com.pl

Telefony kontaktowetel. (0−22) 632−15−14,
tel. (0−22) 632−16−14
Napisz do nasvegamedica@vegamedica.pl

ul. Szymczaka 5
wejście z rogu
ul. Kasprzaka i Bema