Wydrukuj tę stronę

Biosheld: ROZWIĄZANIE

Rozwiązaniem jest system EMF-Bioshield®/TEL. Efek­tywny, wygodny i tani - pozwala Ci na swobodne i nieograniczone w czasie używanie Twojego telefonu komórkowego bez obaw o negatywny wpływ na Twoje zdrowie oraz zdrowie i bezpieczeństwo Two­ich bliskich. Osłony można nabyć w naszym sklepie internetowym: http://sklepvegamedica.pl/oslony-na-telefony

 

W porządku, ale co to właściwie jest?

System EMF-Bioshield®/TEL chroni użytkowników telefonów komórkowych przed fizycznymi szkodami, powodowanymi przez pulsujące fale elektromagnetyczne emitowane przez ich telefony, w szczególności chroniąc ich mózg. System ten ma kształt płaskiej pigułki (w rzeczywistości zawiera on kompleksowy elektroniczny chip), który przyczepia się z tyłu telefonu komórkowego (możliwie jak najbliżej anteny).

 

Łatwy w użyciu

Ostatnie postępy w zakresie nanotechnologii umożliwiły zredukowanie rozmiaru tego urządzenia do 17 mm (0,7″) ułatwiając zainstalowanie go nawet na najmniejszych z obecnie dostępnych telefonów komórkowych, włączając w to słuchawki na bluetooth’a. Aby otrzymać optymalny rezultat, EMF-Bioshield®/TEL musi być przymocowany jak najbliżej anteny (jeśli nie widać anteny na Twoim telefonie, upewnij się gdzie się ona znajduje w instrukcji obsługi aparatu). Dzięki swojemu małemu rozmiarowi oraz estetycznemu wyglądowi system EMF-Bioshield®/TEL można bez problemu zainstalować na Twoim telefonie.

 boishield rozw 1 vegamedica bioshield rozw 2 vegamedica  bioshield rozw 3 vegamedica 

 System ochrony dla telefonów przenośnych EMF-Bioshield®Tel (20 mm)

 EMF-Bioshield® Tel (z lewej) i Tel + (po prawej) powinien być umieszczony z tyłu telefonu komórkowego (jeśli mają powłokę ochronną elastyczne, najlepiej w środku, ale jeśli powłoka jest trudne, konieczne jest umieszczać na zewnątrz).  System ochrony dla telefonów komórkowych EMF-Bioshield®Tel + (35 mm)

 

Jak to działa?

bioshield rozw 4 vegamedica

Natychmiast po włączeniu telefonu zaczyna on emitować pulsujące elektromagnetyczne fale w poszukiwaniu najbliższej wieży przekaźnikowej. Sygnały z wieży są odbijane z powrotem.
System EMF-Bioshield®/TEL reaguje natychmiast na powracające sygnały poprzez generowanie przeciwfazowego rezonansu, który eliminuje biologicznie szkodliwy wpływ na żywe komórki, w szczególności na komórki mózgowe użytkownika telefonu komórkowego. Prostszymi słowy - system EMF-Bioshield®/TEL generuje przeciw​fazowy rezonans, który natychmiast zamienia fale podzielone w nieszkodliwe fale linearne, chroniąc w ten sposób Twój mózg bez negatywnego wpływu na jakość transmisji.