Main Menu

OligoCheck

OLIGOCHECK to innowacyjna, nieinwazyjna metoda pozwalająca w krótkim czasie na szybką diagnostykę poziomu mikroelementów i metali ciężkich oraz stresu oksydacyjnego w organizmie.

Pomiar jest robiony na dłoni urządzeniem spektrofotometrycznym i możliwy jest u osób od 2 roku życia. Wynik już po 3 minutach - analiza, wnioski i zalecenia są robione przez lekarza. Żeby wykonać badanie pacjent musi znać swój wzrost, wagę oraz grupę krwi.  W badaniu, na podstawie poziomów mikroelementów, podane są poziomy witaminy C, D, A, E, B6, B12 i B9 (kwas foliowy).

Minerały i mikroelementy są ważnym składnikiem komórek i wszystkich reakcji enzymatycznych zachodzących w organizmie, ich prawidłowy skład gwarantuje równowagę w organizmie. Nadmiar i niedobór tych oligoscan vegamedicaskładników może być przyczyną chorób ostrych i przewlekłych, w tym chorób cywilizacyjnych.

Metale ciężkie, nawet przy prawidłowym składzie mikroelementów mogą zaburzać prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów i układów organizmu, a czasem doprowadzić do silnego zatrucia. Stres oksydacyjny jest odpowiedzialny za starzenie się organizmu i wiele schorzeń ostrych i przewlekłych. Stres oksydacyjny określa stan równowagi między wolnymi rodnikami i antyoksydantami, jeśli jest zachowana równowaga, to organizm może prawidłowo uruchamiać wszystkie procesy enzymatyczne i naprawcze w organizmie, tym samy ma szansę na zachowanie dobrego zdrowia.

 

Na stres oksydacyjny mają wpływ czynniki endogenne i egzogenne.

 

oligoscan tabela vegamedica

 

 

Ewa OLIGOCHECK - test pełny

badanie oligocheck na stronę 1badanie oligocheck na stronę 2

badanie oligocheck na stronę 3 badanie oligocheck na stronę 4

badanie oligocheck na stronę 5

 

W teście pełnym badamy poziom 21 mikro i oligoelementów, poziom 15 metali ciężkich, poziom 7 witamin w formie estymacji na bazie badania poziomu mikroelementów oraz poziom stresu oksydacyjnego, stan skóry anty-aging, stan otyłości u mężczyzn i stan zagrożenia cellulitem u kobiet, stan włosów, stawów, równowagę kwasowo-zasadową, stan toksemii metalami ciężkimi, stan trawienia, stan psychiki i stan globalnej równowagi w postaci opisu i diagramu.

Telefony kontaktowetel. (0−22) 632−15−14,
tel. (0−22) 632−16−14
Napisz do nasvegamedica@vegamedica.pl

ul. Szymczaka 5
wejście z rogu
ul. Kasprzaka i Bema