Main Menu

OligoScan

OLIGOSCAN to innowacyjna, nieinwazyjna metoda pozwalająca w krótkim czasie na szybką diagnostykę poziomu mikroelementów i metali ciężkich oraz stresu oksydacyjnego w organizmie.

Pomiar jest robiony na dłoni urządzeniem spektrofotometrycznym i możliwy jest u osób od 14 roku życia. Wynik już po 3 minutach - analiza, wnioski i zalecenia są robione przez lekarza. Żeby wykonać badanie pacjent musi znać swój wzrost, wagę oraz grupę krwi.

Minerały i mikroelementy są ważnym składnikiem komórek i wszystkich reakcji enzymatycznych zachodzących w organizmie, ich prawidłowy skład gwarantuje równowagę w organizmie. Nadmiar i niedobór tych oligoscan vegamedicaskładników może być przyczyną chorób ostrych i przewlekłych, w tym chorób cywilizacyjnych.

Metale ciężkie, nawet przy prawidłowym składzie mikroelementów mogą zaburzać prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów i układów organizmu, a czasem doprowadzić do silnego zatrucia. Stres oksydacyjny jest odpowiedzialny za starzenie się organizmu i wiele schorzeń ostrych i przewlekłych. Stres oksydacyjny określa stan równowagi między wolnymi rodnikami i antyoksydantami, jeśli jest zachowana równowaga, to organizm może prawidłowo uruchamiać wszystkie procesy enzymatyczne i naprawcze w organizmie, tym samy ma szansę na zachowanie dobrego zdrowia.

 

Na stres oksydacyjny mają wpływ czynniki endogenne i egzogenne.

 

oligoscan tabela vegamedica

 

Badanie Podstawowe

 badanie oligoscan2 vegamedicabadanie oligoscan1 vegamedica

 

Badanie Rozszerzone

 badanie oligoscan3 vegamedicabadanie oligoscan4 vegamedicabadanie oligoscan5 vegamedica

Telefony kontaktowetel. (0−22) 632−15−14,
tel. (0−22) 632−16−14,
tel. (0−22) 425−30−00
Napisz do nasvegamedica@vegamedica.pl
Nasz adresul. Szafarczyka 5,
01 - 227 Warszawa
wejście z rogu
ul. Kasprzaka i Bema

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!