Main Menu

Leczenie stresu

7 kroków do równowagi wewnętrznej, zdrowia psychicznego i długowieczności.

  1. Zwracaj uwagę na to co jesz i ile jesz, zbadaj BMI. Znajdź dobry pokarm, o wysokich właściwościach odżywczych, jeśli nie możesz zawsze jeść produktów ekologicznych, zastosuj np. Chlorella, Maca itd. Nie objadaj się słodyczami, staraj się utrzymać prawidłową wagę.
  2. Regularnie stosuj wysiłek fizyczny, może być długi spacer, momentami szybki, slow jogging - 30 min, wysiłek interwałowy 5-10 min, dopasuj wysiłek do swoich możliwości. Chodź boso po ziemi, trawie, co całkowicie Cię zjonizuje - to nic nie kosztuje! Masz to za darmo!
  3. Relax, medytacja/modlitwa, spacer + medytacja/modlitwa lub jak stary góral usiądź i przez dłuższą chwilę nie myśl!!
  4. Zadbaj o dobrą jakość powietrza - las, wieś z dala od cywilizacji miejskiej, dowiedz się o skali zanieczyszczenia powietrza w twojej okolicy, ewentualnie zastosuj w domu oczyszczacz + jonizator powietrza, można też zastosować tlenoterapię biokatalityczną.
  5. Zadbaj o dobrą jakość wody, szczególnie do picia, może jakiś filtr wody, woda ożywiona, woda zasadowa?
  6. Ochrona przed elektrosmogiem - trzymaj z dala od ciała telefon jeśli możesz, w nocy co najmniej 2 metry od ciała lub włącz na czas snu tryb samolotowy, na noc wyłącz Wi-Fi, ewentualnie załóż osłonę przed promieniowaniem na telefon lub przeciw wszelkiemu promieniowaniu elektromagnetycznemu.
  7. Zmniejszaj stres, staraj się myśleć logicznie, nie poddawaj się łatwo emocjom z Tv, radia i Internetu, nie rób z igły widły, zadbaj o ciemność w sypialni, aby poprawić funkcje hormonalne organizmu, wyśpij się!

 

W VEGA MEDICA zadbamy o Twoje zdrowie wg zasad naturalnej profilaktyki medycznej, Tradycyjnej Medycyny Chińskiej oraz najnowszych osiągnięć współczesnej medycyny, wykorzystujemy sprawdzone terapie dopasowując je indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta. Wystarczy zapisać się na konsultację do lekarza lub wypełnić ankietę IOMET -

https://sklepvegamedica.pl/pozosta%C5%82e-produkty-inne/produkty/kwestionariusz-iome

i uzyskać konsultację on-line.

 

Podstawą zdrowia fizycznego i psychicznego jest odpowiednia dieta, ruch i wypoczynek. Dietę ustalamy indywidualnie po konsultacji lekarskiej, ewentualnym wykonaniu testów metabolicznych oraz obciążeń czynnikami prozapalnymi - alergia! Alergia może powodować zaburzenia na poziomie neuroprzekaźników powodując zwiększenie reakcji na stres lub depresję. Wiele objawów alergii może powodować lęk przed nasileniem objawów, stres i złe samopoczucie oraz przewlekłe zmęczenie. W ustaleniu odpowiedniej diety bardzo pomocne może być badanie So/Check, które pokazuje nam niedobory w organizmie ważnych mikroelementów, np. poziom magnezu, którego niedobory mogą powodować mniejsza odporność na stres, a stres znacznie zmniejsza poziom magnezu w organizmie. https://vegamedica.pl/diagnostyka/oligoscan

Wszystkim pacjentom zestresowanym i chorym na jakąkolwiek chorobę proponujemy tlenoterapię biokatalityczną, gdyż dobrze dotleniony człowiek nie stresuje się i nie ma depresji, jest oporny na patogeny i zdrowy. https://www.vegamedica.pl/metody-leczenia/tlenoterapia-biokatalityczna

Telefony kontaktowetel. (0−22) 632−15−14,
tel. (0−22) 632−16−14
Napisz do nasvegamedica@vegamedica.pl

ul. Szymczaka 5
wejście z rogu
ul. Kasprzaka i Bema