Main Menu

Klub długowieczności

Klub Długowieczności, to propozycja firmy VEGA MEDICA zastosowania profilaktyki zdrowotnej, aby zachować zdrowie pozwalające na życie bez utyskiwań i bez ograniczeń zdrowotnych, abyśmy byli radosnymi 100-latkami, mogącymi żyć bez pomocy innych ludzi i bez pomocy opieki społecznej. Każdemu chcącemu wstąpić do KLUBU proponujemy na początek badanie EIS, diagnozujące w znacznym stopniu stan funkcjonalny organizmu, na podstawie takiego badania można ustalić swoją indywidualną drogę życia do długowieczności oraz rozpocząć odpowiednią dietę lub terapię. Zdrowy 100-latek jest wielkim patriotą, gdyż nie obciąża sytemu opieki zdrowotnej w Polsce, co daje możliwość lepszego wykorzystania funduszy dla Tych, którzy bezwzględnie tego wymagają.

Klub DlugowiecznosciCzłonkowie KLUBU dostają pewien bonus od firmy VEGA MEDICA w postaci znacznego upustu na badanie EIS i konsultację lekarską  -  normalna cena to 200 zł, dla klubowicza to 100 zł 1 x na rok, co pozwoli śledzić w badaniu EIS postęp ku zdrowiu oraz ewentualnie wykryć pewne zagrożenia zdrowotne.

Aktualnie konsultacje prowadzi dr Dariusz Szymański i każda konsultacja musi być wcześnie uzgodniona przez Recepcję VEGA MEDICA tel: 22 632 15 14.

Poza tym członkowie KLUBU uzyskują zniżki na usługi i produkty sprzedawane w VEGA MEDICA od 5% do 10%. Członkiem KLUBU może się stać każda osoba pełnoletnia chcąca iść zdrową ścieżką życia.

Telefony kontaktowetel. (0−22) 632−15−14,
tel. (0−22) 632−16−14
Napisz do nasvegamedica@vegamedica.pl

ul. Szymczaka 5
wejście z rogu
ul. Kasprzaka i Bema