Main Menu

 

Holograficzny Dotyk dla Zdrowia

 Rezerwacja zakończona
 
0
kinezjologia123_vegamedica
Kategoria
Kurs
Termin
11 maja 2019 09:30 - 12 maja 2019 18:00
Telefon
603 171 012
E-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hologram jest jedną z najnowszych metod kinezjologii uznawaną przez IKC (International Kinesiology College). Stanowi pomost między Dotykiem dla Zdrowa a Fizjologią Stosowaną. Metoda ta pozwala na lepszy wgląd i skuteczniejszy sposób zdejmowania stresu nie tylko z chorego narządu, ale z kilku zależnych od siebie narządów.

Hologram jest strukturą przestrzenną, która pozwala sprawdzić coś w odniesieniu do czegoś. Np. jeśli dzisiaj pijemy wino X, które nam bardzo smakuje, a jutro idziemy na degustację win i próbujemy wina Y i Z, wczorajsze X przestaje nam smakować w odniesieniu do nowych Y i Z. W metodzie Hologramu sprawdzasz np. meridian żołądka i jego aspekty w odniesieniu np. do nerek czy wątroby, sprawdzasz wzajemne ich zależności.

Kurs  HOLOGRAFICZNEGO DOTYKU DLA ZDROWIA prowadzi lek. med. Dorota Kalwajt, licencjonowany instruktor metody Touch for Health - Dotyk dla Zdrowia w Polsce; pediatra, specjalista rehabilitacji medycznej, ukończyła Śląską Akademię Medyczną w Katowicach (w tym 4 lata studiowała w Petersburgu).

Od lat zafascynowana medycyną holistyczną, stale poszukuje nowych, ciekawych metod diagnostyki i leczenia. Ukończyła liczne kursy z zakresu homeopatii, homotoksykologii, izopatii, medycyny informacyjnej, mikroskopii ciemnego i jasnego pola, dietoterapii. Upatruje  źródła chorób w stanie naszych jelit i sposobie odżywiania. Dzięki poszukiwaniom najskuteczniejszych terapii dietetycznych została certyfikowanym opiekunem Metabolic Balance. Zgłębia wiedzę wpływu przeżyć i emocji na nasze zdrowie.

Dorota Kalwajt vegamedicaSwoją szeroką wiedzą Dorota Kalwajt dzieli się z pacjentami podczas wykładów i szkoleń. Wierzy, że my sami mamy ogromny wpływ na nasze zdrowie i uczy tego innych. I przede wszystkim…… KOCHA TO CO ROBI!

       Wieloletnie zainteresowanie kinezjologią, jej metodami diagnozowania i leczenia, zaowocowało ukończeniem Pogłębionego Kursu Kinezjologii w Moskwie oraz moskiewskiego Kursu Instruktorskiego Wayna Toppinga Inernational Kinesiology College, Australia. Ukończyła także kursy z metody One Brain, opartej o kinezjologię stosowaną. Metody te stosuje w praktyce w swojej pracy zawodowej.

 

 

 

KORZYŚCI PO SZKOLENIU Z METODY HOLOGRAMU

  • Nauczysz się szybciej i dokładniej znajdować zaburzenia w ciele, określać zastoje, braki lub nadmiar energii
  • Nauczysz się określać zależności przyczynowo-skutkowe zaburzeń w ciele
  • Pracując na jednym połączeniu, nauczysz się robić korelację całego systemu, który jest w dysfunkcji
  • Poznasz metodę, która pozwala, bazując na jednym zaburzeniu, skanować całą jego przestrzeń, pozwalając odkryć, na co ma wpływ to zaburzenie, jednocześnie dając możliwości korekty całości systemu
  • Nauczysz się szybciej i głębiej zdejmować stres z większego obszaru ciała
  • Przygotujesz się do bardziej skomplikowanych i zaawansowanych technik terapii kinezjologicznej

 

Plan kursu:

Sobota 11.05 Niedziela 12.05
 9:30 - 18:00  9:30 - 18:00

 Kurs zostanie poprzedzony ćwiczeniami z kinezjologii I i II stopnia w piątek 10.05.2019 czyli dzień przed wcześniej. Cena ćwiczeń to 80 złotych.

 

Przerwa obiadowa w godz. 14:00 - 15:00, przewidziane są również przerwy kawowe.

 

     Cena kursu - 700 złotych, zaliczka wynosi 200 złotych

    Cena kursu obejmuje materiały dydaktyczne oraz przerwy kawowe

 

Nr Konta bankowego:

       Kinez8
       97 1020 1664 0000 3102 0535 2770

    Zgłoszenie na kurs prosimy potwierdzić informacją mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Terminy

  • Od 11 maja 2019 09:30 do 12 maja 2019 18:00

Wspierane przez iCagenda

Telefony kontaktowetel. (0−22) 632−15−14,
tel. (0−22) 632−16−14
Napisz do nasvegamedica@vegamedica.pl

ul. Szymczaka 5
wejście z rogu
ul. Kasprzaka i Bema